keskustelupalstoja

mistä löytyy vauva-aiheisia keskutelufoorumeita? hankalasti löytyy googlettamalla...
6390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

www.amoriini.com ja sit toi kaksplus.fi.

Äänestä
  • Liberolla on kans jotain eli libero.fi

    Äänestä

on liberon sivuille liberovaipat.fi.

Äänestä

ainakin nicehouse.fi ja vauva-lehden (olisko vauva.fi..?)

Äänestä
  • perhekerho.net

    Äänestä

on hiekkalaatikko.net.

Siellä on paljon vauva-aiheistakin keskustelua.
Suosittelen lämpimästi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ellinoora kirjoitti:

mistä löytyy vauva-aiheisia keskutelufoorumeita? hankalasti löytyy googlettamalla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu