rahaaheti.fi onko kokemuksia???

kauanko kestää jne..?
88516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Palvelussa on ruuhkaa, pääsin sinne äsken mutta nyt heittää "sivua ei löydy". Eiköhän toimi kohta taas.

Äänestä
  • Mikäs paikka tämä tälläinen on?

    Sivuille ei ainakaan pääse..
    Joku uusi pikavippipaikka kenties?

    Äänestä

  • Pampula kirjoitti:

    Mikäs paikka tämä tälläinen on?

    Sivuille ei ainakaan pääse..
    Joku uusi pikavippipaikka kenties?

    taas näiden huijareiden feikki muka vippipaikkoja..

    Äänestä

  • tää on kirjoitti:

    taas näiden huijareiden feikki muka vippipaikkoja..

    Toimiihan tää, miksei toimisi?

    Äänestä

  • feikki - Toimii kirjoitti:

    Toimiihan tää, miksei toimisi?

    nii voitko???

    Äänestä


Linkki on kylläkin hetirahaa.fi. On Risicumin uusi vippiluotto

Äänestä

Noin kuukaus kun luottotiedot menee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


per sauki kirjoitti:

kauanko kestää jne..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu