Eberin vikakoodit ja lukuohjeet

Löytyykö joltakin eberbrächerin vikakoodeja. Onko tietoa miten koodi luetaan jos on minikello. Kuulin että sen voi lukea jostain nastoista esim. virtakynällä.
210047
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi !
Kyselit eberin vikakoodeista
EI voi lukea minikellosta tarvitsee viikkokellon
Tai käyt valtuutetulla eberi pajalla.

Mulla olis uusi viikkokello jonka voisin myydä hintaan 125€

Äänestä
  • käykös toi viikkokello suoraan siihen minikellon tilalle, parempi kun otat yhteyttä tuonne ja kysyt sitä kello hommelia http://autola.wihuri.fi/ tuolta paikasta ne kyllä osaa neuvoa koska ne on eberin maahantuoja, että kannattaa tosissaan sieltä varmistaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tepe kirjoitti:

Löytyykö joltakin eberbrächerin vikakoodeja. Onko tietoa miten koodi luetaan jos on minikello. Kuulin että sen voi lukea jostain nastoista esim. virtakynällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu