Amerikan autot

AMERIKAN-AUTOJEN OMISTAJAT HERÄTKÄÄ!!! Nykynen presidentimme on kieltänyt 1995. jälkeen rekisteröityjen amerikan-autojen maahantuonnin.että eiköhän vaideta pressaa.
1102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valta näissäkin asioissa on hallituksella eli valtiovarainministerillä. Niinistö hoiti hommaa 1996-2003.
Niinistö tyrmäsi myös alv-alennuksen ja leikkasi kaikkia lapsiperehiden etuuksia ja seurauksena on kasvava määrä talousahdingossa eläviä lapsiperheitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1995 kirjoitti:

AMERIKAN-AUTOJEN OMISTAJAT HERÄTKÄÄ!!! Nykynen presidentimme on kieltänyt 1995. jälkeen rekisteröityjen amerikan-autojen maahantuonnin.että eiköhän vaideta pressaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu