DEMARIEN EHDOKAS ON OUT !

MIKSI PITÄÄ VÄKISIN RUNNOA JOS EI OIKEESTI KIINNOSTA?
296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pötkähdä oljille siitä. Huomaa vpk-aate

Äänestä

Tältä illalta saa riittää minun osaltani. Ei Tarjan kannattajat kykene dialogiin, vuorovaikutukseen, niin ovat muumimannan hameen liepeessä kiinni, että voi voi. Ei ole rohkeutta irrottaa otteesta ja astua askel loitommalle. Ihmekös että punasitaq vain näkee - kauempana näkyisi vapaata sinitaivasta ja kaikkea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VANHA KIUKKIS JA VIHAINENKIN kirjoitti:

MIKSI PITÄÄ VÄKISIN RUNNOA JOS EI OIKEESTI KIINNOSTA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu