Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TEKIS MIELI IMEÄ...MUTTA...

Mulla on pienimuotoinen ongelma...rakastan suihinottamista...mutta en ole uskaltanut sitä kokeilla nykyiseni kanssa kuin kerran...yhden kerran olen edellisessä suhteessa ollut liian kovakourainen ja vaikkei siitäkään varsinaisesti mitään seurannut ja toinen oli ymmärtäväinen... minulle itselleni jäi kammo asiasta... en uskalla enää, koska pelkään mieheni pettyvän... en halua satuttaa... neuvoja hyvistä tekniikoista..?
113854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

...

Äänestä
  • äläpä pure...ainakaan kovin kovaa...

    Äänestä

  • könsikäs kirjoitti:

    äläpä pure...ainakaan kovin kovaa...

    en minä nyt ihan purrutkaan... liian nopeasti vaan liian varhaisessa vaiheessa... mutta kiitos neuvosta ;)

    Äänestä

ilman kondomia ajattele mitä kaikkea pöpöjä voi olla vaikka olis just ollut pesulla .
Sietää harkita sitä hygieniaa kyllä ja kaikkea mitä voi tulla tulehduksia jos vähänkin on epähygienistä .
Putsaus kunnolla vain ja jotain suojaksi suuhun ettei sotke huh huh sentää, ei ole järkevää suihin otto ollenkaan jos oma terveytesi sulle jotain merkitsee

Äänestä
  • Eipä suihinotossa mitään vaaraa ole kun puhtaudesta huolehditaan, ihme kommentti tuo edellinen...

    Äänestä

  • Urho kirjoitti:

    Eipä suihinotossa mitään vaaraa ole kun puhtaudesta huolehditaan, ihme kommentti tuo edellinen...

    keskustelulla taas tapana eksyä raiteiltaan. Eikö kukaan auttaisi pientä merenneitoa? :(

    Äänestä

  • kirsi kirjoitti:

    keskustelulla taas tapana eksyä raiteiltaan. Eikö kukaan auttaisi pientä merenneitoa? :(

    Mitä haluat tietää?

    Äänestä

  • , kirjoitti:

    Mitä haluat tietää?

    tietää jotain juttuja. Kuinka kättä pitää liikuttaa samaan aikaan tai missä kättä kannatttaa pitää? kuinka kovaa hyväillään?

    Äänestä

kiellä naisia ottamasta suihin!!!Sääli meitä kiimaisia miehiä!!! Ja ei se tollasta kysynyt. Eli älä anna miehiä tappavaa vastausta varsinkaan kun sitä ei kysytty!!

Äänestä
  • Ei hän kieltänyt ottamasta suihin.. vaan käski pitää kondomia...

    Tosin en tiedä jos mies ja nainen molemmat ovat terveita, voiko siitä siltikin saada taudin? (kuten anaaliseksissä voi saada virtsaputken tulehduksen, vaikka kumpikin olisi terveitä)

    Äänestä

mieheltäsi,miten hän haluaisi sinun ottavan suihin.mies voi opastaa sinua..tuntuuko liian "vaikealta"?puhukaa suuseksistä ja kerro hänelle omista peloistasi.ainahan voitte sopia,että mies ilmoittaa jos hänellä käy kipeää ja haluaa lopettaa leikin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirsi kirjoitti:

Mulla on pienimuotoinen ongelma...rakastan suihinottamista...mutta en ole uskaltanut sitä kokeilla nykyiseni kanssa kuin kerran...yhden kerran olen edellisessä suhteessa ollut liian kovakourainen ja vaikkei siitäkään varsinaisesti mitään seurannut ja toinen oli ymmärtäväinen... minulle itselleni jäi kammo asiasta... en uskalla enää, koska pelkään mieheni pettyvän... en halua satuttaa... neuvoja hyvistä tekniikoista..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu