VOI VITTU ETTÄ TÄÄLLÄ ON SAIRASTA PORUKKAA TAITAVAT OLLA KAIKKI JOSTAIN PÖPILÄSTÄ KARANNEITA VAHVAN LÄÄKITYKSEN OMAAVIA NIINISTÖN KANNATAJIA SELLAISET OVAT OPETUSLAPSET KUIN ON JOHTAJANSAKAIN!!! AINAKIN MITÄ JUTTUIHIN TULEE NIIN HETI PITÄS KIINI OTTAA JA PASITTAA NIUVANNIEMELLE JA LAITTAAPAKKOPAITAAN JA VIEDÄLIITERIN TAA JA AMPUA TULISI RAUHANOMAINEN YHTEIS ELO SUOMEEN!! JÄISI VAIN OIKEAT KUNNON SUOMALAISET JÄLJELLE!!
VOI ETTÄ!!!
HOITOON OHJAUS PAIKALLAAN
5225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ja opettele kirjoittamaan.
Yksi lensi yli käenpesän. Jos minkään elokuvan voin sanoa omakseni, niin tämä se on. Että miltä se tuntuu kun yhteiskunta ja oma äiti etunenässä kutsuu hulluksi ja vain itse tietää ettei IHAN sitä ole... ohhoijakkaa...
Johan tuota oli odotettukin!
HETI, kun joku kirjoittaa JOTAIN, mitä tahansa tänne keskustelupalstalle, eikä siinä tekstissä ole pilkut ja pisteet 100% oikein , ni eikö sieltä jostain korvesta joku vitun tiukkapiukkapipo tosikko tuhkamuna/ikineitsyt sivalla HETI takaisin ja käske menemään kouluun ja opettelemaan kirjoittamaan jne jne jne!
Eikö teillä "ihmisillä" ole muuta tekemistä kuin lukea toisten viestejä ja huomautella joistain typeristä kirjoitusvirheistä??
Yrittäkää tajuta se pointti, et jos ei ole sanomista LIITTYEN edelliseen viestiin, ni olkaa kirjoittamatta !! Se turhasta parkuminen kun on aivan turhaa ajanhukkaa...raukat.
PS: Yleensä lauseet aloitetaan ISOLLA kirjaimella...
HAhhahhaa!! xDD Naurettiin kamujeenka iha räkänä tälle jutulle, kuka nyt ois niin tyhmä että äänestäis halosta?! :OO Semmonen R:rrä vikanen jonka ääni kuulostaa ihan papukaijalta. Muutenkaan se ei arvosta presidentin työtä kunnolla. Hyi ettää! sauli on paljon parempi, en voisi ajatellakkaaan äänestäväni TARJAA!!?!!! x@@@ hmh. ;s sori vaan nyt sulle, tuskin ees tajuat mitään politiikan päälle auvot vaan täällä päätä ihanniinku tietäisit asiasta.
ärsytetään, niin juttujen taso alkaa väkisinkin madaltua ja porukan pinna kiristyä. Nyt on kuusi vuotta katseltu kun Suomea on globalisaation varjolla alasajettu, niin eihän se ole mikään ihme, että PORUKKA ns. VITTUUNTUU.
Jos duunareilta (eli mm. multa) viedään työ jonnekin hevon vitun kuuseen ja presidentti ei muuta kuin hymyilee eli irvistelee vienosti niin eikö siinä PRKL ole jo aihetta suuttua.
Halonen ei yksinkertaisesti ymmärrä, että Suomi ei pärjää pelkän sosiaalitoimiston turvin vaan tarvitaan yrityksiä ja yrittäjiä, jotta tavalliset duunaritkin sais järkevää tekemistä. Niinistö on aidosti ilmaissut huolensa Suomen tilanteesta toisin kuin Halonen, joka elää jossain ihme hyvinvointiolotilassa.