Halonen/Jäätteenmäki

Voihan hitto!!

Nyt tämä haitantekijä menee Halosen taakse, eläköön Anneli, luulin jo aikanaan, että tästä tädistä päästii lopullisesti eroon ja hän ei tunnu tajuavan sitä, roikkuu mukana, vihattuna akkana!!
2117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei Annelia vihata vaan rakastetaan keskustanaisten parissa!
Meidän OMA vaihtoehto Nato-Vanhaselle!

Äänestä

Kyseessähän on henkilövaali.
Olisiko heillä joku yhteinen asia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HenyJii kirjoitti:

Voihan hitto!!

Nyt tämä haitantekijä menee Halosen taakse, eläköön Anneli, luulin jo aikanaan, että tästä tädistä päästii lopullisesti eroon ja hän ei tunnu tajuavan sitä, roikkuu mukana, vihattuna akkana!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu