NicePower

Anneli & Tarja rules!
Matti mitä menit tekemään, Nato-intoilijat häviävät!
3140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Anneli tekee mitä vaan päästäkseen takaisin vallankahvaan. Vaikka se sitten vaatisi liittoutumista Halosen yhtyneen vasemmiston kanssa. Kuka voi enää luottaa vähääkään tuollaiseen valehtelijaan?

Äänestä
  • Annelilla ei ole mitään asiaa tulla enää pohjanmaalle, jos asettautuu Halosen tukijoukkoihin. Tämä on saletti juttu.
    Jos hän näin tekee, se on keskustalle paha tappio tulevaisuudessa, kyllä silloin porukat siirtyy kokoomukseen.

    Äänestä

on se, joka kieltää lähinnä perinteisiin vedoten tunteenomaisesti isänmaan puolustuksen realiteetit. Asia ei ole tasa-arvokysymys eikä siinä ei ole sijaa tunneälylle, mutta koko kansan parasta ajatteleva presidentti tarvitaan. Siihen kahdesta keskinkertaisesta ehdokkaasta parempi on Niinistö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskustanainen kirjoitti:

Anneli & Tarja rules!
Matti mitä menit tekemään, Nato-intoilijat häviävät!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu