Fiksu ajatteleva mies häpeää niinistön puheita ennemmin kannataa olla äänestämäti. Kyllä saa miehenä hävetä tuollaisia puheita puhuu ku akat ennen 90 lukua
FIKSU MIES EI ÄÄNESTÄ
TRTRTRTRTRTR
3176
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niinistö puhuu todella hyvin ja tietää mitä puhuu..siksi kommentisi Niinistöstä on vähän kummallista..Oletko mies vai nainen..jos mies olet häpeäksi miessukupolvelle... Halosen kannattaja
Kyllähän tosi mies MIEHEN tunnistaa ja jättää Niinistöä äänestämättä, ämmät ja ämmämiehet voi sitten äänestää Niinistöä...eihän sitä enää vaalien jälkeen tarvitse olla "sanansa mittainen mies" ja se kyllä sitten selviää aikanaan. Toivottavasti maajussitkin tunnistavat tämän "sanansa syöjän", jos ei ennen vaaleja niin sitten vaalien jälkeen!
Fiksu mies yleensä äänestää. Halosen toivehan on ollut että sukupuoli ratkaisee. Fiksulle äänestäjälle tällä ei ole merkitystä.