sulil

niin saadaan niin pientä palkkaa jotta käteen jää vain tilinauha.ja siilä ei pysty ostamaan mitään,siis antoite iän TARJALLE niin saadaan tili nauha kirje kuoressa.
172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kumpikohan ehdokkaista on esim tuloveron kevennyksen puolella jolla ostovoimaa lisättäisiin. Toisaalta ei presidentillä siihen valtaa ole, joten se siitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänet kirjoitti:

niin saadaan niin pientä palkkaa jotta käteen jää vain tilinauha.ja siilä ei pysty ostamaan mitään,siis antoite iän TARJALLE niin saadaan tili nauha kirje kuoressa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu