Halonen pikkumainen`???

Sietämätön???
Populisti?
Elitisti?
Huijari (tyyliin Jäätteenmäki)
Teennäinen
Mediakonsultit rakentaneet upean luomuksen jonka julkisuuskuva alkanut murtua..

TARJA olet pettymys!!!!!!!!
1118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://www.arvopaperi.fi/article/id=16764

Halosella on lisäksi "jokunen" sijoitus-asunto mutta hän ei kerro niistä tarkempia tietoja.
Haitannee vaalikamppanjaa :(

Ja lisäksi poisti varallisuusveron joka koskettaa VAIN RIKKAITA.

Halonen on varmasti jonkun asialla, mutta ei köyhän kansan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sammm kirjoitti:

Sietämätön???
Populisti?
Elitisti?
Huijari (tyyliin Jäätteenmäki)
Teennäinen
Mediakonsultit rakentaneet upean luomuksen jonka julkisuuskuva alkanut murtua..

TARJA olet pettymys!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu