Lasten ja yksinholtajien hyväksikäyttäjä, vaalienjälkeen mikään muu ei kiinnosta kuin naisten aseman ja vallan pönkittäminen suomessa.
Kokokansan presidentti, hi hi
FEMINISTI Halosen politiikkaa = Miesten ja isien ajaminen yhä ahtaammalle perhepolitiikassa.
taviimmeko tämmöisen asenteellisen muorin suomen johtoon, yöäk, emme tarvii !
Kokokansan presidentti, hi hi
FEMINISTI Halosen politiikkaa = Miesten ja isien ajaminen yhä ahtaammalle perhepolitiikassa.
taviimmeko tämmöisen asenteellisen muorin suomen johtoon, yöäk, emme tarvii !
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voiko näissä jutuissa tämän alemmas enää vaipua mitä nämä on viime päivinä ollut tämä mukaan luettuna. Katainen syyttää mustamaalaamisesta mutta tuskin näitä Halosta koskevia älyttömiä juttuja hänen kannattajansa kirjoittelevat. Olen perheellinen ja en ole tähän päivään mennessä edes ajatellut että Halonen olisi jotenkin uhka meille miehille. Pysykää nyt hyvät ihmiset asiassa näissä jutuissa, vaikka ne olisikin kavereista ja muista kauheen "hauskoja"
Voisikohan 3 lapsen isä selittää mitä tuo kirjoitus mahtaa tarkoittaa??
http://www.vanhemmat.com
sivuilla todisteet miten tarja halosen nimittämä asenteellinen naistuomari vei minulta huoltajuuden perusteettomasti.
määritteli tapaamiset vastoin lasten psykiatrien lausuntoa, kuin lasten valvojien suosituksia ym.
Et näin Espoossa ja koko suomessa, Halonen ajaa naisasia järjestöjen politiikkaa, jonka tarkoitus on heikentää isän asemaa perheessä.
Halonen on mies / isä asenteelinen, ja politiikkansa on kostoretki omassa elämässä menetettyä hyvittääkseen....
T: wwww.vanhemmat.com