Jos ajattelette itsenne parasta, äännestäkää SAULIA, Olen naimaton ja aion ottaa hänet miehekseni, teillä hyvä tilaisuus osallistua itsenäisyyspäivän juhlille, TERVETULOA KAIKKI IISALMELAISET. Halosen juhlille ette pääse.
sauli pressaksi
iisalmelaiset
3223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No jos otat sen Saulin (minä en halua sitä mulkoilemaan itseäni)nii opeta sitä vähän.Jos oot seurannu sen elekieltä niin tiät et se tarvii siinä vielä hiomista.On sitä jo opetettu vähän mutta ei se vielä riitä.
Kiitti vaan linnanjuhla tarjouksesta.Minä en tule jos Sale siellä mulkoilee.
Onnittelen!
Saat varmasti hyvän miehen itsellesi. Kokenut kaikenlaista elämänsä varrella, joten varmasti osaa parisuhdetta arvostaa. On niin edustava, komea ja nopeaälyinenkin.
Kiitos, tulen mielelläni linnan juhliin vieraaksenne. Olisi mukava, jos Joonas Hytösenkin kutsuisit, kun tarja silloin viime vaalien alla lupasi Joonaksen linnanjuhliin kutsua. Joonas on aina itsenäisyyspäivän jälkeen muistanut televisiossa sanoa, ettei vieläkään saanut sitä tarjan lupaamaa kutsua. Paha mieli Joonaksen puolesta.
Kun Tarja ei kutsunut.Se varmaan itkee ja saa siitä traumoja.Saulin tukiryhmän täytyy perustaa kriisiryhmä Joonas raukalle.
Samaan porukkaan saatte laittaamyös sarasvuon ja stillerin.
Niissä miehissä on suomen tulevaisuus.......????????