Tulee parantamaan lapsiperheiden asemaa, jonka tarja on järjestelmällisesti lyönyt maan rakoon. Viime kerralla äänestin Tarjaa ja niin meinasin nytkin, mutta Sauli on kääntänyt minut haluamaan muutosta. Saulista saamme varmasti hyvän presidentin, Tarja äksyää ja pomottaa liikaa.
NR 3.
Luotan Sauliin
3119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Saulin imu mun melasta on ihana.
Salen imu työläisen nahasta tulee olemaan samaa
hinttien imua.
Sauli kattoo ihanasti sillä silmällä
Tarjan kannattajien taso näyttää olevan ainakin älykkyydessä mitattuna korkea? USA:ssa Bush pääsi valtaan nimenomaan ÄO:lla mitattuna alavireisten ihmisten äänillä. En toivo Suomeen samaa. Toivottavasti täällä arvopohja laajenee ja numero 3 tuo Suomeen uudenlaista tarmoa. Olisin äänestänyt Heidi Hautalaa, mutta nyt annan ääneni Sauli Niinistölle.
Tarja on torso nainen .Onko hää olt niin tuhma voi voi että sillä tavalla..Miten Tarja ei osaa käyttäytyä hyvää tapaa käyttäen.???.Kun ei ole kun lusikalla saanut e EI voi KAUHALLA vaatia .JASSO: