NR 3.

Tulee parantamaan lapsiperheiden asemaa, jonka tarja on järjestelmällisesti lyönyt maan rakoon. Viime kerralla äänestin Tarjaa ja niin meinasin nytkin, mutta Sauli on kääntänyt minut haluamaan muutosta. Saulista saamme varmasti hyvän presidentin, Tarja äksyää ja pomottaa liikaa.
3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saulin imu mun melasta on ihana.
Salen imu työläisen nahasta tulee olemaan samaa
hinttien imua.
Sauli kattoo ihanasti sillä silmällä

Äänestä
  • Tarjan kannattajien taso näyttää olevan ainakin älykkyydessä mitattuna korkea? USA:ssa Bush pääsi valtaan nimenomaan ÄO:lla mitattuna alavireisten ihmisten äänillä. En toivo Suomeen samaa. Toivottavasti täällä arvopohja laajenee ja numero 3 tuo Suomeen uudenlaista tarmoa. Olisin äänestänyt Heidi Hautalaa, mutta nyt annan ääneni Sauli Niinistölle.

    Äänestä

Tarja on torso nainen .Onko hää olt niin tuhma voi voi että sillä tavalla..Miten Tarja ei osaa käyttäytyä hyvää tapaa käyttäen.???.Kun ei ole kun lusikalla saanut e EI voi KAUHALLA vaatia .JASSO:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luotan Sauliin kirjoitti:

Tulee parantamaan lapsiperheiden asemaa, jonka tarja on järjestelmällisesti lyönyt maan rakoon. Viime kerralla äänestin Tarjaa ja niin meinasin nytkin, mutta Sauli on kääntänyt minut haluamaan muutosta. Saulista saamme varmasti hyvän presidentin, Tarja äksyää ja pomottaa liikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu