Tarjan "huumori"ei enää mee läpi

Miten tuollaista kukaan jaksaa katsoa.Sauli oli herrasmies ja antoi santran sauhuta.Tarjan Klovnimaskin takaa näkyi todellinen Tarja valitettavasti.Ääni lähtee Saulille.
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On niin läpinäkyvää, muka olla välitön ja ihmisläheinen.
Kyllä nämä ominaisuudet tulee muualta kuin höpöttämisestä ja toisen mollaamisesta.

EI IKINÄ ENÄÄ TARJAA PRESSAKSI!

Äänestä
  • lähtee Saulikin nuolemaan haavojaan kuin Aho aikoinaan. Ja saa mennäkin.
    Äänestin Vanhasta ja nyt äänestän Halosta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uutisvuodossa eilen kirjoitti:

Miten tuollaista kukaan jaksaa katsoa.Sauli oli herrasmies ja antoi santran sauhuta.Tarjan Klovnimaskin takaa näkyi todellinen Tarja valitettavasti.Ääni lähtee Saulille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu