NYT SE LIPPONEN

..vasta mölyn piästi mahastaan,ite oli jo usalle lupaamassa apua irakin sotaan ,joten hyi hyi Paavo.!!!!Ja millä se tarjan takaa jotta ei suomi natoon mee,vai erooko tarja jos natoon mennään,ja sinne mennään,.
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

,,,Lipponen sanoi,mitä vikaa natossa??Ja toisaalta varottelee Niinistöstä,jotta Sauli vie suomen natoon;;??Ei taida enää vanha puppe muistaa mitä oikea käsi antaa ja vasen ottaa,siis savolaenen on Puavo!!Eläkkeelle ja pian vanha mies jo on:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omituinen höpöttäjä kirjoitti:

..vasta mölyn piästi mahastaan,ite oli jo usalle lupaamassa apua irakin sotaan ,joten hyi hyi Paavo.!!!!Ja millä se tarjan takaa jotta ei suomi natoon mee,vai erooko tarja jos natoon mennään,ja sinne mennään,.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu