Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sidontaleikit

Käyttääkö kukaan sidontaleikeissä kumisaappaita.Miten homma sujuu esim tyttöystävänne kanssa mitä teette ja miten.Hyvät neuvot tarpeen.
11054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on välillä hubaa käyttää kumppareita ja sen lisäksi sade-tai muuta muovista asua.Sitomiseen voi käyttää roudarinteippiä,joka ei luista,niinkuin köydet saattavat tehdä ja jonka käyttö on helppoa niillekkin,jotka eivät ole bondagen mestareita:)/ Jätesäkit ovat muuten mukavia näissä touhuissa.Kertakäyttöisinä ne voi saksilla nihriä käytön jälkeen pois "uhrin" päältä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HHH kirjoitti:

Käyttääkö kukaan sidontaleikeissä kumisaappaita.Miten homma sujuu esim tyttöystävänne kanssa mitä teette ja miten.Hyvät neuvot tarpeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu