Tämä on vaalien iskulause. Lue se!

Presidenttiehdokkaita on jäljellä enää kaksi, kuitenkin vaalilippuun laitamme kolme!
5510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kolmennen, siis numero 3:n, korvapuusti.

Äänestä
  • Ysi tussahti.

    Äänestä

  • Olipa hyvin sanottu! Herttileili! Ei meinaa tulla naurusta loppua!!!

    Äänestä

  • Kikka kirjoitti:

    Olipa hyvin sanottu! Herttileili! Ei meinaa tulla naurusta loppua!!!

    hyvin antaisin kiitettävän eli arvosanan 9.

    Äänestä

  • lopuksi kirjoitti:

    Ysi tussahti.

    eli ysi jää suutariksi monen harmiksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mannerkallio kirjoitti:

Presidenttiehdokkaita on jäljellä enää kaksi, kuitenkin vaalilippuun laitamme kolme!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu