NIINISTÖ

fiksuin ja sopivin vaihtoehto maamme PRESIDENTIKSI. Sauli ei ole piikittelevä ja vahingoniloinen.
3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja suorapuheinen eikä liilukanvarsiin takertuva kiukkuileva......

Äänestä
  • Saulille ääni.

    Äänestä

  • Raisa12 kirjoitti:

    Saulille ääni.

    eikä Sauli ole mikään mielistelijä vaan rehti mies...hyvä SAULI..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ON mielestäni kirjoitti:

fiksuin ja sopivin vaihtoehto maamme PRESIDENTIKSI. Sauli ei ole piikittelevä ja vahingoniloinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu