Tarzan tukijoukot hupenee kovaa vauhtia

Viimeiset uudet tukijat:

Pena de Fatta: ikuinen opiskelija pääaineenaan
työnväistely ja sossutukien maksimointi.

Juomari Turmio: prole stara tseke vara.Löydät hänet mäyräkoiransa kanssa karhupuistosta.

Kanki Kukko: makkaramestari ja osaa sijoittaa
makkaran oikeeseen markkinarakoon
1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt susta tuntuu varmaan ihanalta ja viisaammalta, kun sait sanottua tuon julkisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta vain pahvikulissit kirjoitti:

Viimeiset uudet tukijat:

Pena de Fatta: ikuinen opiskelija pääaineenaan
työnväistely ja sossutukien maksimointi.

Juomari Turmio: prole stara tseke vara.Löydät hänet mäyräkoiransa kanssa karhupuistosta.

Kanki Kukko: makkaramestari ja osaa sijoittaa
makkaran oikeeseen markkinarakoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu