Pastilli suuseksissä

Rocky

Olen lukenut, kuinka hetkeä ennen suihinottoa ku nainen imee minttupastillia tms. ni kuulemma tulee mahtavat fiilikset, miehet kertokaa onko tämä totta, jotka olette saaneet kokea sen?

Naiset:
Onko vastaavaa hyötyä, jos mies ennen klitoriksen nuolemista imee minttupastillia?

9

2929

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alex

      Kyllä, se on aivan totta! Vielä parempaa se on, jos pastilli/mentholpurukumi/tms on vielä suussa suikkarin aikana. Aivan mahtavaa!

      Minulla on ollut etuoikeus olla todella, siis todella taitavan naisen "käsittelyssä". Hänen suikkarinsa on aika kostea, sylkeä on tarpeeksi, hänellä on suussa yleensä purukumi joka tuntuu todella vinkeältä (auttaa myös syljenerityksessä), hän käyttää sormiaan palleihin ja jossain vaiheessa sujauttaa kostutetun sormen ihan pari senttiä peppuuni ja osaa viedä minut ihan reunalle kuitenkaan viemättä minua sen yli, useita kertoja näin kunnes todella räjähdän. Tuntuu siltä kuin varpaistakin lähtisi sisukset kullin kautta lentoon. Mikään ei tunnu paremmalta kuin se, tai ainakaan minä en ole sitä vielä kokenut! :-)

    • On kokeiltu

      Ei se nyt mitenkään järisyttävää ole. Itse suihinotossa ei tunnu paljon mitään eroa, mutta kun vetäsee kullin suusta niin tuntuu kuin kylmä viima ottas kulliin. Enemmän suihinotossa tuntuu se, kun nainen juo kylmää vettä ja ottaa heti kullin suikkiin. Pitäis varmaan koittaa yhdistää nämä kaksi tempausta?

      • Tellusnainen

        Minä kerran otin mieheltäni suihin, kun oli kurkkupastilli suussani ja hän pyysi, että ottaisin pastillin pois, kun se ei tuntunut ollenkaan mukavalta. Ilmeisesti kirveli tai jotain... Mutta ois siitä pastillista naisellekin hyötyä. Eipä sperma maistu nieltäessä, kun on raikas pastilli suussa


      • Anonyymi
        Tellusnainen kirjoitti:

        Minä kerran otin mieheltäni suihin, kun oli kurkkupastilli suussani ja hän pyysi, että ottaisin pastillin pois, kun se ei tuntunut ollenkaan mukavalta. Ilmeisesti kirveli tai jotain... Mutta ois siitä pastillista naisellekin hyötyä. Eipä sperma maistu nieltäessä, kun on raikas pastilli suussa

        Onkohan kullissa ollu jotain vikaa jos on tehny nii pahaa 😬


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onkohan kullissa ollu jotain vikaa jos on tehny nii pahaa 😬

        Eiköhän kirvely ole kullista jo helpottunut lähes 23 vuodessa?


    • Anonyymi

      Kyllä se hyvältä tuntuu täytyy sanoo ja sitte siihen jääpaloja mukaa 😅

    • Anonyymi

      Jos olette noin kiinnostuneita pastilleista, niin aina kannattaa kokeilla myös rekkamiehen pastilleja.

      • Anonyymi

        Juu ne on seksissä parasta, levarille nuolemaan vähintään 500 km yhtä soittoa ajaneen rekkamiehen karvaista persvakoa niin elämys pastillien kera on mahtava!


    • Jaa em sitä noin tullut ajatelleeksi. Yksi nainen otti minulta joskus suihin. Ja pisti purukumin suuhun ennen. Ajattelin että peittää tymäkkää kyrvän makua, kun nussittiin monta kertaa illalla yöllä ja aamulla ja laski. Lastit pilluun ja valittiin ja nusittiin, käymättä välillä suihkussa. Nainen meni vaan ja alkoi sitä spermaista tahmaista kyrpää imemään kerta toisensa jälkeen pystyyn... Ja saikin tietenkin joka kerta. Minusta se oli kivaa ja seksiköstä kun tämä nuori kaunis nainen jauhoi purkkaa, imi ja runkkasi ja hymyili sieltä. Oli varmaan yksi elämäni patjoista tyhjennyksistä se. Oli asialleen omistautunut. Alkoi jöpöttämään, Kun muisteli kaa tätä naista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1074
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      814
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      263
      593
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      585
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      521
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      502
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      466
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    Aihe