Pysykää linjassa

Demaritykistö laulaa nyt täydellä voimalla lokaa Niinistön ja kannattajien päälle.
Tällä kertaa ei taivuta !
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mutta ei siltikään onnistunut ulkoapäin.

Äänestä

Minusta on aivan hienoa se, että meillä ennen kaikkea on nainen presidenttinä. Se on asia, joka pitää säilyttää. ja sillä on arvoa. Monessako Euroopan maassa muuten on nainen presindenttinä? En tiedä yhtäkään.
Lisäksi Tarja on kokenut, iloinen ja avoin ihminen, ei minkään mummeli, joka uskaltaa kohdata ihmisen, toisin kuin tämä toinen kandidaatti, joka vain mulkoilee pitkin seiniä.

Äänestä
  • Voiko olla enää naiivimpia mielipidettä, joka ei perustu mihinkään älylliseen ajatteluun?

    Näinkö Suomen naiset olisivat aivottomia typeryksiä kaikessa sokeudessaan?!?!

    Ei teitä kannata herättää tähän maailmaan, kiitos typeryytenne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


veljet ja siskot kirjoitti:

Demaritykistö laulaa nyt täydellä voimalla lokaa Niinistön ja kannattajien päälle.
Tällä kertaa ei taivuta !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu