RETUSSIKUVAT!

Nyt näyttää löytyneen Halosleirille arka aihe: HALOSEN RETUSOIDUT VAALIKUVAT! Ilmeisesti "seriffi" tai joku otti herneen nenäänsä ja poisti tai poistatti viestiketjun. Kannattaa lähteä jakamaan tätä "kiusallista" tietoa useammalle taholle. HEH!
4226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tosi hyvin tehdyt kuvat. Sääli vaan että kyllä äänestäjät saavat kuluttajansuojalain perusteella vaihtaa pressan jos Tarja valitaan.

Ei nimittäin tuote vastaa ollenkaan sitä mainoksessa esitettyä =)

Onneksi on kuluttajansuoja !!!

Äänestä

Joo kyllä on naureskeltu miten on siloiseksi laitettu ja leukaperiä pienennetty. Aivan naurettavaa retusointia. Joku raja pitäisi olla.

Äänestä
  • Johtajien kuvat pitää retusoida.

    Äänestä

Tosi on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peter Fechter kirjoitti:

Nyt näyttää löytyneen Halosleirille arka aihe: HALOSEN RETUSOIDUT VAALIKUVAT! Ilmeisesti "seriffi" tai joku otti herneen nenäänsä ja poisti tai poistatti viestiketjun. Kannattaa lähteä jakamaan tätä "kiusallista" tietoa useammalle taholle. HEH!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu