Miks te pelaatte jotain Habbo Hotellia? Miksette tahko Battlefield kakkosta Special Forces lisäosalla. Siinä on menoa ja räiskettä... ette enää ikinä kaipais mitään habbon kaltasta paskaa.
Tässä vaihtoehto Habbolle
Battlefield
11533
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Se special froces lisäosa oli ihan perseestä, tavallinen on paljon parempi. mutta tuohon kysymykseen yhdyn: "Miks te pelaatte jotain Habbo Hotellia?"
Hyvä peli :D
'Miksi käyt jollain Habbo Hotel palstalla?'
Habbo Hotel on chat, ei peli. :>
Muiden ihmisten kanssa kommunikoiminen ei ole paskaa.
mutta habbo on paskaa.
On hienoa, että ihmisellä on mielipiteitä, mutta jos ei ole motiivia ja perustelua mielipiteeseensä, on turhaa tuoda se julki.
koska se on rahastusta. Ehkä ei ole pakko maksaa mitään, mutta idea onkin, etää jäätte koukkuun siihen ja sitten maksatte mukisematta.
Se on aivan paskapeli!!
Pelaa kunnon pelii Esimerkiksi
Wolfenstein Enemy Territory 2.60
Äläkä mitää Battlee!
No, sinä taidat pitää siitä pelistä ja me jotkut taas pidämme habbo-hotellista enemmän.
Sinunkin kuuluisi hyväksyä muiden mielipiteet mitä he ovat mieltä. Mutta kiitos kumminkin vinkistä, vaikka tuon lopun olisi saanut jättää pois. Vai mitä mieltä nyt itse olet?
kyllä näin on
Counter striket on huonoja... Pelakkaa kunnon pelii.. Wolfenstein Enemy territory siinä on teille räiskintää ja toimintaa.