NELOSELLE

Jättäkää asiaohjelmien teko muille. Sisällötön ja halosta suosiva PASKA KANAVA !
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuubaa.. varmaan löydetty kaksi talon huonointa toimittajaa, ehkä kanavan tärkeimpään hommaan.

Ei toimittajan saa lähteä tuossa tilanteessa kilpailemaan haastateltavan kanssa ("minä tein silloin 4 juttua aihjeesta")

Niinistölle ei annettu aikaa taaskaan vastata kunnolla kysymyksiiin.

FST:n ruotsinkielinenkin tentti oli paljon parempi..

Ja siksi toiseksi, ei näissä tenteissä enää tarvi kysellä mitään joutavia.. ("minkä kirjan olet lukenut viimeksi ja miksi").. vaikuttaa varmaan äänestyspäätökseen paljon :)

Niinistö on selkeästi asiallisin ja varmin vaihtoehto suomelle, puhuu selkeästi, ja ajattelee ensin mitä puhuu, ettei tule sammakoita samaan tahtiin kuin Halojevilla.

Äänestä
  • Ja entäs kun toimittaja Toropainen aina toisteli että olkaa huoleti ehdimme vielä keskustella siitäkin aiheesta oikein kunnolla..

    Nelonen jotain ihan muuta, valitettavasti.

    Äänestä

  • mies etelästä kirjoitti:

    Ja entäs kun toimittaja Toropainen aina toisteli että olkaa huoleti ehdimme vielä keskustella siitäkin aiheesta oikein kunnolla..

    Nelonen jotain ihan muuta, valitettavasti.

    vielä väittelyä saadaan aikaiseksi, olkaa huoleti..

    nelosen asiaohjelmat jotain ihan muuta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


J-kylä kirjoitti:

Jättäkää asiaohjelmien teko muille. Sisällötön ja halosta suosiva PASKA KANAVA !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu