Onko koskaan käynyt näin että olet saanut sitten sitä isoa ja kun sillä aikansaa jyystetty niin pikemminkin olet mennyt tunnottomaksi koska olet niin hinkkaantunut.
Onko tämä hinkkaantuminen sitten johtanut vaikeuteenne saada hyvää orgasmia.
Voiko siis liian iso ikäänkuin puuduttaa pillun jos se ehtii session aikana kuivaa vähän.
Haluan teidän kokemuksenne omani tueksi.
Onko tämä hinkkaantuminen sitten johtanut vaikeuteenne saada hyvää orgasmia.
Voiko siis liian iso ikäänkuin puuduttaa pillun jos se ehtii session aikana kuivaa vähän.
Haluan teidän kokemuksenne omani tueksi.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kyllä suurempi kyrpä käy naiselle kuin naiselle, eikä sillä tartte hinkata, kunhan työntää juuriaan myöten perille, ja pitää pohjassa, niin kyllä orkut saa nainenkin.
näkee että moore ei ymmärrä naisen tyydyttämisestä mitään mutta kysymys olikin naisille...(huom) jos sitten ymmärtää mistään mitään
enpä oo miettiny. ei oo mulle ainakaan käyny nii.
menee tunnottomaksi isot ja pienet jos huomaan, että mies ei kiinnitä minuun niin paljon huomiota kuin haluaisin, vaan ajaa lähinnä omaa asiaansa.
määritellään isoksi. Noin 20-senttistä olen saanut eikä mitään kuivumisongelmia ole ollut, miltei päinvastoin. Iso penis ei ole vaikuttanut vaikeuteen saada hyvää orgasmia, koska en ole ikinä saanut orgasmia yhdynnässä (miesten kanssa siis, naisten kanssa dildoillessa kyllä :D). En usko, että teoriasi pitäisi paikkansa monen naisen kohdalla, voin toki olla väärässäkin.
jos tuo on poikaystäväs kalu ni onnekas nainen olet