Saulilla on kyllä oppiarvoja

Täällä on kerrottu, että Niinistö on varatuomari. Kyllä hän on myös silloin oikeustieteiden kandidaatti. Eikä siinä vielä kaikki. Olen kuullut, että hän on jopa väitellyt impotentti.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja Halonen on nainen, joka ei edes muista, miltä HK:n sininen tuntuu, vaikka vertaakin julkisesti teeveessä makkaraa miehen mitaksi.
Aviomies on pelkkä kulissi ja tytär pitkälti yli 20v.
Ei ihme, että Halonen on niin kärttyinen.

Äänestä

Ja todennäköisesti vielä parhain mahdollisin arvosanoin, niinkuin Saukolla on tapana?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reksa kirjoitti:

Täällä on kerrottu, että Niinistö on varatuomari. Kyllä hän on myös silloin oikeustieteiden kandidaatti. Eikä siinä vielä kaikki. Olen kuullut, että hän on jopa väitellyt impotentti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu