Ainut ja oikea on Tarja!!!!
Tarja
PARAS
6167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tarja, mutta ei välttämättä presidenttiainesta.
PARAS ON TARJA
Hei hei..
Artolla heilu pääkin se on parempi. Arto ei ollut tullu mopolla studioon sillä oli jalat yhessä. Artolla on riittävän iso suu.Ei tartte haukata reikäleipää kahdesti. Arto pressaksi.
Tarja saa olla ihan rauhassa paras Tarja-sarjassa, jossa puhutaan päälle, ivaillaan kanssakilpailijaa, ilmeillään mielenosoituksellisesti ja haksahdetaan makkarapuheisiin ja muihin mauttomuuksiin.
Sauli on paras presidentti-sarjassa, jossa kunnioitetaan kilpakumppania ja käyttäydytään asiallisesti sekä ajatellaan ja toimitaan koko kansakunnan parhaaksi, rehdisti ja koko sydämellä.
Kuka sitä kuivaa puu-ukko Saulia haluu pressaks? ylivuotinen hapankorppukin on veikeempi ku Sauli! On väärissä kisoissa.. Vaivaisukko skaba on eri aikaan ja ihan muualla. Sauli on surkee pyrkyri vaan.