Halosen

Vitut Tarjan tarvii susista välittää kun Kultaranta on niin hyvin aidattu ja vartioitu ettei sudet pääse Tarjan kissoja syömään.
2123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Härmälä esitti Tarjalle saako suden ampua jos se tulee ahdistelemaan Tarja kattia niin eipä Tarjalta siihen vastausta kuulunut. Kierteli ja kierteli ja sanoi että keskustellaan Härmälän kanssa näistä myöhemmin. Tosin mistäköhän asiasta Tarja olisi paljastanut oman kantansa illan aikana? Aivan ei mistään.

Äänestä
  • On se kumma aina kun kysytään ehdokkaan henkilökohtaista mielipidettä, niin halosen pitää suojautua hallituksen ja pääministerin päätösten taakse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


susi kirjoitti:

Vitut Tarjan tarvii susista välittää kun Kultaranta on niin hyvin aidattu ja vartioitu ettei sudet pääse Tarjan kissoja syömään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu