SUOMEN

Miksi suostutte Niinistön, Vanhasen ja Korkeaojan teitä orjuuttavaan oikeistopolitiikkaan ?

Tarja Halosen kansanrintama vapauttaa teidät rahan ja porvareiden sorrosta.
190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuohan se vasta propagandaa on ja pahimman laatuista sellaista!
Sosdemit ovat vapauttaneet jo maanviljelijät turhasta rahasta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FARMARIT kirjoitti:

Miksi suostutte Niinistön, Vanhasen ja Korkeaojan teitä orjuuttavaan oikeistopolitiikkaan ?

Tarja Halosen kansanrintama vapauttaa teidät rahan ja porvareiden sorrosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu