Onko sinulta otettu/oletko ottanut suihin liikkuvassa autossa?
Autossa
10
7618
Vastaukset
muutaman kerran entinen tyttöystäväni teki näin
Kyllä
- Manna
Olen ottanut suihin liikkuvassa autossa; kolarin vaaraa ei ollut, vauhti niin hiljainen ja yksityistie. Hyvin lensi, mies siis tykkäsi.
- Jakke
Manna kirjoitti:
Olen ottanut suihin liikkuvassa autossa; kolarin vaaraa ei ollut, vauhti niin hiljainen ja yksityistie. Hyvin lensi, mies siis tykkäsi.
Ajoin ohi risteyksen johon olimme menossa. Jatkettiin parkkiksella. Suosittelen.
- niin siinä kävi
Jakke kirjoitti:
Ajoin ohi risteyksen johon olimme menossa. Jatkettiin parkkiksella. Suosittelen.
Kemi-Tornio moottoritiellä, minä ajoin ja tyttöystävä laittoi parastaan.
- otettu
Ei kait nyt ihan kaikilla sentään niin hullu tyttö/poikakaveri oo, että ottais sen riskin jotta voi joutua leikkauspöydälle muna suussa.. =( Ja poika vallan munatonna.
- joojoo
suosittelen automaattivaihteistoa!
- ja kivaa oli :)
ruuhkaisessa keskustassa päiväsaikaan, oli vaikea pitää viatonta ilmettä liikennevaloissa kun tyttöystävä oli täydessä touhussa.
- jeps
Muutama kerta omassa autossa mutta ei koskaan muistaakseni liikkuvassa... Käsipelillä sitte hoideltu joskus liikkeessäkin. Ja kertaalleen myös Expressbussissa välillä Tampere - Turku. =)
- Nainen13
Olen ottanut suihin liikkuvassa autossa kuskilta.
Ei ajettu kolaria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy465670Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää2405491Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas2332979Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,792731Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171482486- 692121
Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta
joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina492026- 701860
- 2121778
Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1871389