Jalopuuta 75:seen.

Käyttämätön mahonkinen jalopuusarja kojelautaan mahonkinen Luisin hyväkuntoinen 3-puolainen ratti Nardin nuppi.

Ratissa ei ole tällähetkellä keskiötä, mutta ilmeisesti käy Personalin keskiö kun saan sen tuolta 75:sesta irti.

Tarjouksia jos kiinnostaa [email protected]
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jalopuu sopii seiskavitoseen kuin... noh, en keksi nyt mitään nokkelaa. Mutta kuitenkin, kuulostaa kamalalle :-o

Äänestä
  • hikoile :) Joku voipi tykkää ja oletko muuyen nähnyt luonnossa minkä näköinen esim. Zenderin pähkinäpuusarja 75:ssa. Ei ollut olenkaan pahan näköinen Grafiitinharmaassa Alfassa.

    Jos nuo nyt kovasti ahdistaa niin tule ostaan pois niin saat hyvät grillipuut noista koska noista jalopuista lähtee tehokaat tulet johtuen tiivistä ja öljyisestä puulaadusta :)
    Saat 2 tölkiä Ruotsalaista olutta kaupan päälle :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HOTAKAINEN kirjoitti:

Käyttämätön mahonkinen jalopuusarja kojelautaan mahonkinen Luisin hyväkuntoinen 3-puolainen ratti Nardin nuppi.

Ratissa ei ole tällähetkellä keskiötä, mutta ilmeisesti käy Personalin keskiö kun saan sen tuolta 75:sesta irti.

Tarjouksia jos kiinnostaa [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu