vasta rankkareissa miten mahdollista?hifkiläiset haukkuu jokereita huonoksi mutta ei voita edes vasta kun rankkareissa hirveellä munkilla.
liigan huonoin joukkue
10
451
Vastaukset
- sua
noin paljon! Hanki elämä itsellesi!
- karx
Ensimmäinen narrifani, joka tunnustaa joukkueensa olevan liigan huonoin.
- heh heh
älä kuule unta näe että kannattaisin narreja tai hifkiä.ihmettelin vain kuinka eräskin puupää jaksaa meuhkata kuinka umpisurkeita jokerit on ja sitten oma joukkue ei edes meinaa voittaa tätä vaikka hifkin pitäisi olla puheiden mukaan jotain yliluonnollisen hyvää vähintään.
- blackmagictiger
entäs sitte hienoa että hifk on liigassa..
- Narri
HIFK on liigan ylivoimaisesti huonoin joukkue koska se on koottu hinteistä..ja sen kaikki kannattajat, siis miehet on hinttejä!
Helvetinmoisella tuurilla se puppelijengi on menestyny noinki hyvin..mut ei mitalipeleihin mitää mahiksia. Katos..lätkä on miesten peli ja siel ei sukkahousu-byysat todellakaa pärjää.
Käsilaukuilla hakkaamisessa se jengi taas on ylivoimanen...- Zivojinovic
Tuota... jos yhtään tietäisit taustoista niin hintit löytyvät ihan toisesta pääkaupunkiseudun joukkueesta. En nyt viitsi mainita nimiä kun urat on jouduttu lopettamaan loukkaantumisten vuoksi tai kutsuttu ruotsalaiskavereita NHL:stä kylään, mutta olet totaalisesti hakoteillä. Ja homma vain paranee kun pieni osa tästä nykyisestä narrilaumasta menee slaaviliigaan. Siellä tulee persraiskauksia joka ilta - mutta siitähän te nautittekin, eikö vain?
- ei hifki fani
Jokerit haistakaa pitkä ja väkevä paska, ja painukaa sinne venäjälle."jokerit, kun haluatte täyttä paskaa"
- koti valkku
tänään hpk-hifk.ei taklauksia, ei maaleja vaan molemmilta ylitarkkaa puolustuta.en halua maksaa tälläisestä kiekosta penniäkään.molemmille olisi pitänyt laittaa ylimääränen maali kulmaan.
- aijai2
Nyt kyllä voisin sanoa HIFK huonoiksi, sillä heillä on parhailla 5 tappio pelistä ja ovat Top 9-listoilla eli tippumassa kohti Jumbo-tasoille....mikäli ne häviävät lisää tuolla jatkolla. Sori nyt vaan...se on kyllä totuus!
- aijai2
Vieläkin näyttää huonolta, kun HIFK pysyy edelleen Top-10 listoilla ja ei tunnu helposti nouseva. Olisko IFK aika herätä, jos meinavat välttää Jumbo-tasolle joutuminen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1212642Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J691094Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2101054- 39982
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38931- 47894
- 36876
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke123853- 4829
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35812