Haloslandia

Haloslandiasta loppuu pian raha ja leipä, aivan kuin Pohjois Koreasta. Siksi Niinistö. (3)
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

HYVÄ 3

Äänestä

Tarja on Tarja ja ihan OK ihminen osaa hoitaa hänelle annetut tehtävät paremmin kuin kukaan-Tarja Äänestän sinua!

Äänestä

oikea nimi, Eunukit johtaa Bryssälän valtakuntaa, jonka vallaton maakunta Suomi on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vai Finlandia? kirjoitti:

Haloslandiasta loppuu pian raha ja leipä, aivan kuin Pohjois Koreasta. Siksi Niinistö. (3)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu