Benis on ollut hiljaa, onko hänet vaiennettu tarkoituksella? Arvostelevalla kiukkuavalla tavalla ei saa kuin riidan aikaiseksi.
Benis Ytskovits nukkuu?
6
204
Vastaukset
- Reksa
Benis on suunnittelemassa Saulin valtaistuimelle nousun suuria juhlallisuuksia. Niissä kuulemma laulaa Helsingin seurakunnan kastraattikuoro johtajanaan Jyrki Katainen ja solistina itse Isojuoni Benis.
- auringossa +35
Heiile, mm. Piha, Pietikäinen, Kokoomus antoi vaalien alla 2 viikon ilmaisen etelänmatkan, ehdolla että ovat hiljaa
- Juppe78
Oiskohan Demarienkin kannattanut tehdä samoin? Eli lähettää Lipponen, SAK johto ja kampanja johto etelään, niin ei ois ollu Tarjalla hätäpäivää.
Ainakun Tarja tai joku sen lakeijoista avaa suunsa lähtee ääni pois.
Vaikka Tarja voittaisikin on tämä iso näpäytys hänelle ja vasemmistolle. - Kimakka ääni
Juppe78 kirjoitti:
Oiskohan Demarienkin kannattanut tehdä samoin? Eli lähettää Lipponen, SAK johto ja kampanja johto etelään, niin ei ois ollu Tarjalla hätäpäivää.
Ainakun Tarja tai joku sen lakeijoista avaa suunsa lähtee ääni pois.
Vaikka Tarja voittaisikin on tämä iso näpäytys hänelle ja vasemmistolle.Miten tämä on mahdollista? Kirkkokuoroon ja heti harjoituksiin poikin kanssa. Häviäjän surujuhlassa pitää veisata, ja lujaa!
samaa jokunen päivä sitten. Epäilen, että Ben´ille
on lääkäri määrännyt "rauhoittavaa" kunnon kuurin!!
vom- Anonyymi
Benis o taasen kompastunut liian isoon mulkkuunsa, tällä kertaa syy oli skpn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512274- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471339Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31800Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647