Iiro Seppänen NY 11.9.

Olen kuullut että myös Iiro Seppänen oli New Yorkissa terrori-iskujen aikaan. Miksei hän ole antanut asiasta tuhansia haastatteluja medialle? Aikoiko Iiro hypätä WTC:n katolta??
121379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Se oliki sen veli Kaapo. Varmaa järkevämpi tyyppi ku Iiro. Täytyy olla, kuka tahansa on.

Äänestä
  • kaapo on aivan tosi mega lutuisen ihana=)

    Äänestä

  • jep kirjoitti:

    kaapo on aivan tosi mega lutuisen ihana=)

    Iiro on mukava ja reilun oloinen tyyppi.

    Äänestä

Miksi kenenkään pitäisi automaattisesti antaa lausuntoja mistään, vaikka olisi nähnyt ja tehnyt ja kokenut mitä?

Äänestä

No joo toi jalka nyt on vähän kipee mut hei mä väin näyttää...

Onks kellää kynää?

Äänestä

Annetaanhan vähän nostetta tälle ketjulle.

Äänestä
  • heh 9 vuotta vanha keskustelunaloitus!

    Äänestä

  • Kesä ja yö kirjoitti:

    heh 9 vuotta vanha keskustelunaloitus!

    Tuo Iiro ei todellakaan ole tämän hetken kuuminta H.O.T.T.I.A

    Kukakohan ihme tämänkin retroketkun retro extreme wanabe äijästä nosti.

    Aivan sama, mutta annetaan tämän painua pois etusivulta

    Äänestä

  • mene nyt jo iiro helvettiin. joku strippari vei sun rahat vuonna miekka ja kivi ja hyppäsi muutaman bunjin ja sait pokerissa parit täkärit. ei sua enää kukaan muista niin lopeta ittesi mainostus

    Äänestä

  • voe vitalis kirjoitti:

    Tuo Iiro ei todellakaan ole tämän hetken kuuminta H.O.T.T.I.A

    Kukakohan ihme tämänkin retroketkun retro extreme wanabe äijästä nosti.

    Aivan sama, mutta annetaan tämän painua pois etusivulta

    Mitähän Iirolle kuuluu nykyään? Taitava taikuri, jolla oli oma show. Kuulemma tuottaa ohjelmia suuressa maailmassa. Seurustelee kuumien misujen kanssa. Extreme-temput ovat päätä huimaavia. Base-hypyt ovat hengenvaarallisia ja niiden suoritus vaatii MUNAA.

    Äänestä

Iiro seppänen on ihana. Missä iiro menee ja mitä tekee. Kertokee!!!

Äänestä

Mäkin olin new yorkissa wtc iskujen aikaan! miksei kukaan haastattele mua!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yeah kirjoitti:

Olen kuullut että myös Iiro Seppänen oli New Yorkissa terrori-iskujen aikaan. Miksei hän ole antanut asiasta tuhansia haastatteluja medialle? Aikoiko Iiro hypätä WTC:n katolta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu