Vaalitulos selvä

Voitto on niukka mutta varma.Tarja kättelee vieraansa seuraavissakin linnanjuhlissa.

Annoitte hyvän vastuksen. Sauli on hyvä ja menee vaan sinne Natoonsa ihan yksin.
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tajua ja tajutkaa muutkin jo ETTÄ KUKAAN IHMINEN EI VOI YKSIN VIEDÄ KETÄÄN NATOON. siihen tarvitaan kansanäänestys!! SAMOIN KUIN EU:sta!! Kun lukee näitä tekstejä ei voi muuta kuin kysyä, että onko kaikki haloslaiset noin tolloja vai teeskenteleekö ne???????

Äänestä
  • tuliko pisut housuun ?

    Äänestä

Niinistö saa 47% ennakkoäänistä ja 52% sunnuntain äänistä. Kun ennakkoääniä on 1 300 000 ja sunnuntain ääniä 1 700 000, Halonen saa 50,2% kaikista äänistä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


abba-abba kirjoitti:

Voitto on niukka mutta varma.Tarja kättelee vieraansa seuraavissakin linnanjuhlissa.

Annoitte hyvän vastuksen. Sauli on hyvä ja menee vaan sinne Natoonsa ihan yksin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu