NIINISTÖ YLI HALOSEN

Nyt on Niinistö mennyt yli Halosen kannatuksen Niinistö 55-50, eli ei kahta puhetta kumpi on pressa seuraavat 6 vuotta. GO SAULI GO.
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sama tulos sunnuntaina!

Äänestä

kuullutkaan, mutta toivottavasti sinulla on näkijän kykyjä ;o) Lukuunottamatta sitä seikkaa, ettei kannatus oikein voi olla 55-50. Paitsi Nykäsen Masalle menee fifty-sixtykin!

Äänestä

ihan loistava tulos! yhteensä 105%!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JEPJEP kirjoitti:

Nyt on Niinistö mennyt yli Halosen kannatuksen Niinistö 55-50, eli ei kahta puhetta kumpi on pressa seuraavat 6 vuotta. GO SAULI GO.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu