EN USKO

että naisista kaksi kolmesta äänestäisi Halosta...

t. Äiti-ihminen
5207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toivottavasti olet oikeassa, itsekin olen kuullut yllättävän monen naisen kääntyvän Niinistön kannalle...;)

Äänestä

no en minäkään kun saulilla on se keppi jalkojenvälissä

Äänestä

Kaikki joiden kanssa olen jutellut on sanonut äänestävänsä Niinistöä. Vähän vaikuttaa että niitä naisia jotka ei ole vielä päättänyt yritetään pakottaa Halosen taakse. Kyllä siskot osaa päättää ihan itse, siihen ei tod tarvita Yleä.

Äänestä

Niin, en minäkään voi millään uskoa että naiset ovat aivottomia ja arvostelukyvyttömiä. En mitenkään.

Äänestä
  • niin niin muttako se keppi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MILLÄÄN kirjoitti:

että naisista kaksi kolmesta äänestäisi Halosta...

t. Äiti-ihminen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu