Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ehkä tauti ??

voisko joku kertoo onko mulla mitään tautia kun on sellasia pieniä pyöreitä paakkuja lähtee kiveksistä ylös päin (ei ole terskassa) on ollut jo vuosia enkä ole harrastanut seksiä vielä asiallisia vastauksia
kiitos!
3591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nämä "paukut" mitä koitit kuvailla ovat ihan normaaleja...

Äänestä
  • voisitko kert mitä ne näpyt oikeen on ?

    Äänestä

  • poika 86 kirjoitti:

    voisitko kert mitä ne näpyt oikeen on ?

    Mutta niitä voidaan mahdollisesti sanoa karvatupeiksi ellei sitten sinulla ole primääri vaiheen herpes infektio ja se, se on paha asia. Niihin kuuluu erittäin kivuliaita (kutisevia, kirveleviä jne.) rakkuloita joista tulee nestettä kun ne puhkeavat.

    Mutta veikkaampa että ne on niitä karvatuppeja. Käy näytä kouluterkkarille näppyjäs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika 86 kirjoitti:

voisko joku kertoo onko mulla mitään tautia kun on sellasia pieniä pyöreitä paakkuja lähtee kiveksistä ylös päin (ei ole terskassa) on ollut jo vuosia enkä ole harrastanut seksiä vielä asiallisia vastauksia
kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu