Lahjontaa?

LUPAILI PULLON KOSSUA TARJAN KANNATTAJA JOS ÄÄNESTÄN 9 ... MITÄ TEEN! PULLO KOSSUA ON ENEMMÄN KUIN MITÄ TARJA SAI /SAA AIKAISEKSI 6 VUODEN AIKANA. TOISAALTA HALUAN MUUTTUVAN MAAILMAN KEHITTYVÄN MYÖS SUOMESSA JOTEN OIKEA VALINTA ON 3. KUITENKIN PULLON KOSSUAKIN TARVIS!
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joten ota kossupullo ja piirrä vaikka kirkkovene äänestyspaperiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Moraalinen vaikeus kirjoitti:

LUPAILI PULLON KOSSUA TARJAN KANNATTAJA JOS ÄÄNESTÄN 9 ... MITÄ TEEN! PULLO KOSSUA ON ENEMMÄN KUIN MITÄ TARJA SAI /SAA AIKAISEKSI 6 VUODEN AIKANA. TOISAALTA HALUAN MUUTTUVAN MAAILMAN KEHITTYVÄN MYÖS SUOMESSA JOTEN OIKEA VALINTA ON 3. KUITENKIN PULLON KOSSUAKIN TARVIS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu