Mites Järvisuomen metallin

kun ei oo vähään aikaan kuulunu mitään ja työntekijöitäkin muualla töissä.
4729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Järvisuomen metalli nimellä ei tietääkseni valmisteta kaukolämpökeskuksia.

Äänestä
  • Muistinko siis firman nimen väärin .Oisko yritys joskus pyöriny nimellä JT-welding tai jotain? Mutta kuitenkin varkautelainen firma joka teki ah:na wtt finlandin pientalokeskukset. Heillä oli myös asennuspalvelu. Myi jonkin verran myös Varkauteen. Ihan uteliaisuuttani vain kyselen ,kun alkuun niillä oli hirmu suksee mutta nyt ei oo kuulunu mitään. Ja pari äijääkin on muualla töissä.

    Äänestä

  • sattu moka kirjoitti:

    Muistinko siis firman nimen väärin .Oisko yritys joskus pyöriny nimellä JT-welding tai jotain? Mutta kuitenkin varkautelainen firma joka teki ah:na wtt finlandin pientalokeskukset. Heillä oli myös asennuspalvelu. Myi jonkin verran myös Varkauteen. Ihan uteliaisuuttani vain kyselen ,kun alkuun niillä oli hirmu suksee mutta nyt ei oo kuulunu mitään. Ja pari äijääkin on muualla töissä.

    Onkohan ne "pari äijää " todellakin töissä !!!!

    Äänestä

  • Sivusta seurannut kirjoitti:

    Onkohan ne "pari äijää " todellakin töissä !!!!

    jutulla? Ainakin kaksi siellä töissä ollutta nauttii toisen työnantajan maksamaa palkkaa. Tiedän kaverit välikäden kautta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lämmönjakokeskus bisnes kirjoitti:

kun ei oo vähään aikaan kuulunu mitään ja työntekijöitäkin muualla töissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu