KIRKUVA hirveä

karseeta kirkumista toi vilkkupään meininki.
Kuka jaksaa kuunnella sen huutoa.
51325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ponnetonta, mutta yritys hyvä kymmenen!

Äänestä

................

Äänestä

Mä en tajuu, miten ihmiset jaksaa tulla valittamaan, jos ne ei tykkää jostain musiikista. En minäkään kaikesta musiikista pidä, mutta en kyllä vaivaudu niiden "huonojen" artistien keskustelupalstoille niitä haukkumaankaan. Sitä paitsi asiallinen kritiikki on aina ihan ok, mut se on aika lapsellista, et aletaan vaan nimitellä jotain artistia.

Äänestä
  • En minäkään paljosta paljoakaan tajua, mutta sen verran ainakin, että vilkkumaa ei osaa laulaa. Niin se vain on.

    Äänestä

  • oijllkj kirjoitti:

    En minäkään paljosta paljoakaan tajua, mutta sen verran ainakin, että vilkkumaa ei osaa laulaa. Niin se vain on.

    Mutta totuus on että Maija OSAA laulaa! Maijan ääni on ehkä käheä, mutta eipä vissiin oo kenelläkään muulla...?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AKKA kirjoitti:

karseeta kirkumista toi vilkkupään meininki.
Kuka jaksaa kuunnella sen huutoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu