MITÄ LUULETTE?

kauan Tarjan ja Penan suhde kestää kun Tarjasta ei tule pressaa...luulen että ei kuukauttakaan. Onneksi näämme tämän!
2148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muuttavat varmasti taas omiin asuntoihinsa Kallioon - - - kaksi ärtyisää kabinettipoliitikkoa omissa kämpissään!
Mielistelyn aika päätty tuolloin!

Äänestä

Pressakauden alussahan kirkkoonkuulumaton Tarja ja Pena elivät "susiparina". Nyt pääsevät valitsemaan suden vai karhun.
Tarja taitaa valita miehen mittaisen HK:n sinisen, kuten TV:ssä kertoi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KUINKA kirjoitti:

kauan Tarjan ja Penan suhde kestää kun Tarjasta ei tule pressaa...luulen että ei kuukauttakaan. Onneksi näämme tämän!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu