Vain Lipponen

Nato-myönteinen..minä keksin sen ensin.
T. Paavo
4172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei Lipponen ota omalle tontille muita!

Äänestä
  • perheineen merellisessä ja idyllisessä Jollaksessa? Muuta kato Kontulaan, se on kuuminta hottia! :)

    Äänestä

valitettavasti se leimaa koko puolueen.

Äänestä
  • T.Paavo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saa olla kirjoitti:

Nato-myönteinen..minä keksin sen ensin.
T. Paavo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu