Kapteeni Niinistö=

Armeijan käynyt mies Ylipäälliköksi
5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Enää ei ole muita vaihtoehtoja kuin Sauli Niinistö. Huomenna äänestän Saulia.

Äänestä

niinistö ollut keittiöpossuna,armeijassa.Ylennykset tulleet säälistä,jälkeenpäin.

Äänestä
  • Niinistö on ikäluokkaani ja sivistynyt mies. Toki häneltä käy työt vaikka missä - mutta paras presidentti hänestä tulee.

    Äänestä

  • Onko nimimerkin pres.ehdokas takana kenties Tarja Halonen

    Äänestä

  • vieras34 kirjoitti:

    Onko nimimerkin pres.ehdokas takana kenties Tarja Halonen

    Täällä ollan me äänestäjät, presidentintekijät. Me äänestämme Sauli Niinistöä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Herra Presidentti kirjoitti:

Armeijan käynyt mies Ylipäälliköksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu