Herätkää

On kyseessä henkilö vaalit.Eikö?jätä ajatukset joita puolueesi sinulle syöttää,Ja mieti kumpi näistä henkilöistä voi EDUSTAA Suomea maailmalla.Ei luulisi olevan vaikea valita,Pitää tulla ymmärretyksi.Vähin mitä pressalta voi vaatia on Suomenkielen taito.
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kirjoittavilta edes auttava Suomen kielen kirjoitustaito.

Jostakin syystä näyttää siltä että Niinistön kannajien kirjoitustaito on erityisen heikko.

Äänestä
  • Vaan jos sanot ymmärtäväsi Halosen puhetta ,Valehtelet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Unohda puolue kirjoitti:

On kyseessä henkilö vaalit.Eikö?jätä ajatukset joita puolueesi sinulle syöttää,Ja mieti kumpi näistä henkilöistä voi EDUSTAA Suomea maailmalla.Ei luulisi olevan vaikea valita,Pitää tulla ymmärretyksi.Vähin mitä pressalta voi vaatia on Suomenkielen taito.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu