TARJAN KANNATUS YLI 91% !

HYVÄ SUOMI ! MEISSÄ ON VOIMAA!!! AINA OLLAAN PÄRJÄTTY! ÄÄNESTÄMÄÄN!!! NRO 9 !
11408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ja KIM JOng-Ilin on aikakin 100%

Äänestä

edes niin montaa henkeä koolla siellä???

Äänestä

:D ..

Äänestä

muualla kuin demareiden puoluetoimistossa?
Katsoppa presidenttipeli.fi.
Ei 40 000 ihmistä voi olla väärässä.

Äänestä

tuollaista unta näit?

Äänestä

unohdit heinolassa hankeen osan ennakkoäänistäsi. Oikea tarjan kannatusluku on 109 % eli laskit saatna väärin, tunari!
ei niitä siellä hakaniemen kellarissa olis niiiiin paljon pitänyt niitä lappuja tehtailla.

Äänestä

Vain äänestämällä tulee yli 50%.

Äänestä

Neukuissa kannatus oli 110% pressalla, vaikka vaaliaikaa oli vielä tunti jäljellä. Siispä Sauli 3 on Pravoo

Äänestä
  • edes Setan puheenjohtajaksi.

    Äänestä

Nurin niin sitte tulee 16%.Hyvä hyvä 3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HURRAAAAA!!!! kirjoitti:

HYVÄ SUOMI ! MEISSÄ ON VOIMAA!!! AINA OLLAAN PÄRJÄTTY! ÄÄNESTÄMÄÄN!!! NRO 9 !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu