Ruben Stiller

käytti hauskan puheenvuoron, missä hän selitti Halosen kampanjaväen loanheittoa.
- Niitä ottaa päähän, että Sauli voittaa, hän summasi.
1183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ruben on hyväsimerkki Niinistön takana olevista höyrypäistä ja likaisentyön tekijöistä. Hän on tehnyt hölötyksillään parhaimman luokan vaalityötä Tarja Haloselle. Kiitos siitä!

Muista ottaa kuitenkin, rauhoittavat lääkkeesi tuplana, Ruben-ressu, sillä ilta tulee olemaan sinulle tosi rankka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MiracleMike kirjoitti:

käytti hauskan puheenvuoron, missä hän selitti Halosen kampanjaväen loanheittoa.
- Niitä ottaa päähän, että Sauli voittaa, hän summasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu